Wybaczcie, że tak rzadko dodaje notki, ale nie mam za bardzo czasu. Jak usiądę przed kompem to łapie mnie wena twórcza i nie jestem już wówczas sobą. Nie zbliżać się do mnie.
Więc byłam dzisiaj w biedronce i kupiłam .. Kocyk! Tak, kocyk, on jest taki mięciutki jak kaczuszka! Eh, ale nie będę wam pisała o kocyku ;p
No, a ja zapomniałam wam powiedzieć ostatnio, że odblokowałam komentarze dla wszystkich, także wszyscy możecie je już pisać. Takie małe info ode mnie.
Co tam u was? U mnie nudy. Ogólnie humor mam już zajebisty. Tak mi się wydaje. No i muszę kończyć bo wena powraca.
Piosenka na dziś : -link-
Paa ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz